رو عنوان : دکتر جمشیدی مدیر شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک:
عنوان : كشف و معدوم سازی 350 كیلوگرم زولبیا و بامیه غیربهداشتی در اندیمشك
کد خبر : ۵۰۴۰۹
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ 
ساعت : ۱۳:۵۲:۲۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک ،دکترسیما جمشیدی مدیر شبکه بهداشت ودمان اندیمشک  اظهار کرد: درپی بازدیدهای مستمر اکیپ کارشناسان بهداشت محیط یک کارگاه غیرمجاز که اقدام به تولید زولبیا و بامیه غیربهداشتی می‌کرد در این شهرستان کشف و با دستور قضایی پلمپ شد.

دکتر جمشیدی  افزود: در این کارگاه 350 کیلوگرم زولبیا و بامیه غیربهداشتی تولید شده قبل از ارسال به بازار مصرف کشف و توسط کارشناسان بهداشت محیط معدم شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک اضافه کرد: این دومین کارگاه غیربهداشتی و غیرمجاز تولید زولبیا و بامیه در این شهرستان است که توسط بازرسان و کارشناسان بهداشت محیط  در این هفته کشف و پلمب شده است.

دکتر جمشیدی یادآور شد: این افراد در فضایی کاملا غیر بهداشتی اقدام به تولید این محصولات کرده بودند و از آن جایی که این موضوع ارتباط مستقیم با سلامت شهروندان دارد در دستور کار این شبکه قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: از شهروندان در خواست می‌شود که برای تهیه زولبیا و بامیه به واحدهای مطمئن و مجاز مراجعه کرده و از خرید این مواد غذائی از سوپرمارکت‌ها خودداری کنند.

این مقام مسوول در پایان از شهروندان درخواست کرد که در صورت مشاهده موارد مشکوک در زمینه مشکلات بهداشتی زولبیا و بامیه این موضوع را به مرکز بهداشت شهرستان اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن مورد رسیدگی قرار گیرد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز بهداشت شهرستان اندیمشک می باشد

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0